پیام الکاظمی به داعش: چاره ای جز مرگ ندارید

[ad_1]

نخست وزیر عراق داعش را به حملات بیشتر و مرگ رهبر جدید آن تهدید کرد.

من یکی از شما رهبران، افسران و قهرمانان هستم و از نیروهای امنیتی به خاطر انجام وظایف ملی، انسانی و اخلاقی خود برای حمایت از عراق و شهروندان عراقی قدردانی می کنم.

وی بر پایبندی به دستورات و دستورات نظامی این فرماندهی تاکید کرد و گفت: خون شما عزیز است. احتیاط و دقت در اجرا یعنی نجات جان و دستیابی به اهداف مورد نظر.

الکاظمی گفت: من به داعش می گویم: شما ما را در همه زمینه های نظامی و امنیتی آزمایش کردید. امروز ما پیروز میشویم و شما پشت سر شکست میبازید. تو چاره ای جز مرگ نداری و تا نابود نشویم آرام نمی گیریم.

وی خطاب به داعشی ها گفت: امیران شما را یکی پس از دیگری کشته ایم و امیر جدید شما و هر تروریستی را که در گروه شما باشد نابود خواهیم کرد. داعش؛ تو ما را تا سر حد مرگ می ترسانی من به تو می گویم که تو را تا سر حد مرگ خواهیم ترساند و طعم شکست را به تو خواهیم چشاند و تاریخ پیروزی های ما را ثبت خواهد کرد.

الکاظمی خطاب به نیروهای امنیتی وزارت دفاع و کشور، مبارزه با تروریسم و ​​خیزش مردمی گفت: شما حامیان ما هستید. شما هستید که از ناموس وطن و سرزمین خود حمایت می کنید. شما تاریخ می نویسید و شر تروریسم را از عراق و جهان دور می کنید. همه مدیون شما هستند. به خدا توکل کن و به سوی پیروزی که راه گریزی از آن نیست برو. پیروزی و عظمت با عزم، تلاش و فداکاری بر پیشانی هر عراقی نوشته شده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.