کمبود درآمد و نبود درآمد پایدار از مهمترین مشکلات شهرداری هاست

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی گفت: کمبود درآمد و نبود درآمد پایدار یکی از مهم ترین مشکلاتی است که منجر به کاهش عملیات غیرنظامی در شهرداری های خراسان رضوی شده است.

علیرضا خادم پیر در حاشیه جلسه شورای اداری کاشمر در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه 94 شهرداری در استان داریم که از ابتدای دهه 1400 تاکنون 17 شهرداری اضافه شده است، گفت: تاکنون به 90 شهردار ابلاغ شده است. به زودی شهردار دیگری معرفی خواهد شد و سه شهر در حال انتخاب شهرداران هستند.

وی با تاکید بر اینکه شهرداران باید به اقتصاد شهری توجه ویژه داشته باشند، گفت: یکی از مهمترین مسائل شهرداری ها باید توجه به اقتصاد پایدار باشد و اگر شهرداری ها بتوانند در طرح های جامع و تفصیلی به موضوع درآمد پایدار بپردازند، باید به آن توجه کنند. 100 نخواهد بود

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: کمبود درآمد و نبود درآمد پایدار یکی از مهم ترین مشکلاتی است که منجر به کاهش عملیات غیرنظامی در شهرداری های خراسان رضوی شده است.

وی گفت: اگرچه اکثر شهرداری ها موفق به پرداخت حقوق کارکنان خود شده اند و کارهایی انجام می دهند، اما به ویژه برای شهرداری های کوچک زیر 50 هزار نفر باید از وزارت کشور ماده 58 به دنبال اعتبارات ملی باشیم.

خادم پیر همچنین درباره وضعیت نیروهای مازاد در شهرداری های خراسان رضوی گفت: سال گذشته 10 درصد پست ها مربوط به تغییر وضعیت نیروهای شرکتی و پیمانی و تغییر وضعیت نیروهای نوع دوست بوده است. همچنان نیاز دارند، طبق چارچوبی که برایشان تعریف شده است به استانداری اطلاع می دهند و از وزارت کشور می خواهیم که در این آزمون شرکت کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.