100000 معلم جدید در ماه اکتبر وارد آموزش و پرورش می شوند

[ad_1]

رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه بیش از 100 هزار فارغ التحصیل و کارورز دانشگاه فرهنگیان در شهریورماه امسال وارد آموزش و پرورش می شوند، گفت: تاکید می کنیم اگر با این شیب و سرعت تا 1402 پیش برویم، کف نیاز نیروی انسانی برای همیشه حذف می شود. ” حل کردیم.

حسین خنیفر در گفت وگو با ایسنا وی درباره آخرین وضعیت آموزش و جذب دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان توضیح داد و اظهار داشت: برای سال جدید سهمیه جذب 25 هزار دانشجو معلم جدید که 500 سهمیه متعلق به دانشگاه شهید رجایی و 24 و 500 سهم است. به دانشگاه فرهنگیان.

وی افزود: آماده پذیرش آنلاین و آفلاین هستیم. در ماه می، 37000 نفر طبق ماده 28 اساسنامه پذیرفته می شدند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان همچنین درباره ورود فارغ التحصیلان دانشگاهی به کلاس های درس گفت: در سال 97 20 هزار فارغ التحصیل دانشجو معلم خواهیم داشت. بحثی هم مطرح شد که در حال بررسی کارشناسی هستیم تا ورودی های 98 را که به طور معمول در سال 1401 باید تشکیل می دادیم زودتر به آموزش و پرورش برسانیم و بقیه واحدها را آخر هفته پاس کنند که در این صورت 25 هزار نفر دیگر اضافه می شود.

خنیفر ادامه داد: در این صورت امسال در مجموع 100 هزار فارغ التحصیل مستمر و واجد شرایط خواهیم داشت و تا شهریور 1401 بالغ بر 100 هزار نفر به آموزش و پرورش سپرده خواهند شد.

وی در پاسخ به اینکه آیا دوره آموزشی پذیرفته شدگان تا شهریورماه به پایان می رسد؟ اعلامیه: دوره آموزشی افرادی که تحویل می دهیم تکمیل می شود و دوره های آموزشی پذیرفته شدگان دوره جدید اردیبهشت که 37000 نفر خواهد بود تا پاییز ادامه خواهد داشت که به مبلغ قبلی اضافه می شود.

رئیس دانشگاه فرهنگیان افزود: تاکید می کنیم که اگر با این شیب و سرعت تا 1402 پیش برویم، نیاز به نیروی انسانی را برای همیشه برطرف می کنیم و اگر بخواهیم کیفیت و تراکم کلاس ها را کاهش دهیم، طی سال های 1406 تا 1410 این اتفاق می افتد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش سولفات منگنز چینی مکفاشیمی

خرید کردن و فروش سولفات منگنز چینی- مکفاشیمی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.