550 جویای کار در ایلام تسهیلات دریافت کردند

[ad_1]

ایسنا/ ایلام رئیس اداره کل بهزیستی استان ایلام با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت پوشش طی سال گذشته گفت: حدود 550 مددجوی تحت پوشش از این تسهیلات بهره مند شده اند.

«حسین نورعلیوند» در گفت وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: سال گذشته حدود 330 میلیارد ریال وام به مشتریانی که برای سمت مشتری این اداره کل با سرانه 500 میلیون ریال مراجعه کرده بودند، پرداخت شد.

وی با بیان اینکه طی سال گذشته 5 مورد تسهیلات کارفرمایی به ارزش 2 میلیارد و 800 میلیون ریال پرداخت شده است، ادامه داد: تعداد 1330 نفر کارفرما و 83 نفر کارفرما بودند.

رئیس اداره کل بهزیستی استان ایلام با بیان اینکه این اداره کل طی سال گذشته در ساخت 328 واحد مسکونی مشارکت داشته که از این تعداد 229 واحد در روستاها و 99 واحد در مناطق شهری و سرانه کمک های مردمی ساخته شده است. این مشتریان 500 میلیون ریال بوده است.

نورعلیوند به جذب مشارکت های مردمی این اداره کل اشاره و بیان کرد: طی یکسال گذشته در مجموع 23 میلیارد و 650 میلیون ریال توسط خیران، مراکز مثبت زیستی و بخش غیردولتی جذب شد که از این میزان 7 میلیارد و 500 میلیون ریال نقدی و 16 میلیارد و 150 میلیون ریال نیز غیرنقدی که صرف پرداخت کمک های موردی، درمان، مسکن و سایر خدمات مشتریان شده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.