80 درصد مشترکان برق اردبیل از الگوی مصرف پیروی می کنند

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: 80 درصد مشترکان برق استان اردبیل از الگوی مصرف پیروی می کنند.

حسین قدیمی 22 فروردین ماه در نشست خبری خود با خبرنگاران اظهار داشت: مشترکان پرمصرف الگوی مصرف یارانه کمتری را در جداول دریافت می کنند و این برنامه از ابتدای سال جاری اجرا می شود.
وی با تاکید بر اینکه در سیاست های جدید وزارت نیرو حمایت از الگوی مصرف ملاک است، تصریح کرد: با پرداخت و کاهش یارانه های اعمالی مواجه می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با اشاره به اینکه الگوی مصرف برای روزهای مختلف متفاوت است، گفت: در سه اقلیم گرم نه گرم و معتدل الگوی مصرف طراحی شده است که عدول از این الگو ضامن پرداخت مبالغ کلان خواهد بود. .

قدیمی با اشاره به راه اندازی سامانه «برق من» با غیبت ۳۴ نوع سرویس، افزود: در حال حاضر ۳۴ هزار و ۶۲۵ مورد از این اپلیکیشن در استان اردبیل نصب شده که ۶ درصد مشترکان را شامل می شود.

وی به نصب کنتورهای هوشمند در بسیاری از مشترکان اشاره کرد و ادامه داد: خوداظهاری، اطلاع از میزان برق مصرفی، انشعاب، جمع آوری قطعی برق، اعلام خرابی، خاموشی، سرقت سیم سیم و …. برنامه این امکان وجود دارد که مشترکین با نصب این سامانه بتوانند از خدمات راه دور شرکت برق استفاده کنند.

قدیمی با اشاره به اینکه 35 درصد از شبکه برق استان در قالب دو هزار و 36 کیلومتر سیم مسی به کابل خودنگهدار تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: تا پایان سال 1390 هزار و 300 کیلومتر از این شبکه در استان توسط هفت پیمانکار در حال اجرا است. سیزدهم، تمامی شبکه های برق استان اردبیل به کابل خود نگهدار تبدیل می شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود افزود: از 6 هزار و 350 کیلومتر شبکه برفی 3 هزار و 700 کیلومتر باقی مانده که با تخصیص اعتبارات مناسب تا پایان دولت تبدیل خواهد شد.

قدیمی اعتبار در نظر گرفته شده برای 1300 کیلومتر کابل خودنگهدار را 260 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: 170 کیلومتر در خلخال و 50 کیلومتر در کوثر شاهد تبدیل سیم مسی به کابل خود نگهدار خواهیم بود.

وی از بهره مندی یک هزار و 734 روستا از نعمت برق خبر داد و گفت: سال گذشته 15 روستا در استان اردبیل برق رسانی شدند و امسال نیز روستاهای زیر 10 خانوار مشمول طرح برق رسانی شده اند.

قدیمی مشاهدات خود ادامه داد: 100 درصد روستاهای شهرستان های نمین، کوثر، سرعین و نیر برق دار شده اند و فقط در شهرستان های خلخال، مشگین شهر و بیله شاور روستاهای بدون برق داریم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با یادآوری اینکه در سال 99 و سال گذشته تجهیزات برق رسانی به تمام روستاها خریداری شد، تصریح کرد: در سال 99 36 میلیارد و سال گذشته 156 میلیارد تومان تجهیزات برق خریداری و در برق ذخیره شده است. انبار شرکت

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.